• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TD4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TD4. Jeżeli chcesz otworzyć plik TD4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TD4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RollerCoaster Tycoon Track Design Format Chris Sawyer Productions

Co to jest plik TD4?

Plik gry używany przez RollerCoaster Tycoon, gra do zarządzania parkiem rozrywki. Zapisuje projekt toru jeżdżącego na roller coaster, zawiera typ przejeżdżającego, typ pojazdu, liczbę samochodów na pociąg i inne informacje. Służy do budowy stoczni rolkowych w parku rozrywki.

Jak otworzyć plik TD4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TD4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TD4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TD4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TD4

Inne problemy z plikiem TD4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TD4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TD4:

  • plik TD4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TD4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TD4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik