• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TCX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TCX. Jeżeli chcesz otworzyć plik TCX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TCX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Garmin Training Center Database XML Format Garmin

Co to jest plik TCX?

Plik XML używany do przesyłania danych przydatności pomiędzy produktami marki Garmin. Obsługiwane przez różne urządzenia GPS firmy Garmin. Mogą zawierać dane, takie jak rodzaj sportu, czas okrążenia, odległość, kalorie, intensywność i inne informacje.

Pliki TCX można otwierać przy użyciu oprogramowania Centrum szkoleniowego Garmin. Są również obsługiwane przez MotionBased.Com i Garmin Communicator Plugin.

Format TCX jest dostępny w obu schematach TCX v1 i TCX v2.

Jak otworzyć plik TCX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TCX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TCX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TCX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TCX

Inne problemy z plikiem TCX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TCX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TCX:

  • plik TCX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TCX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TCX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik