• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik TCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Psion Series 3 EBook Format Psion Teklogix

Co to jest plik TCR?

eBook utworzony w formacie TCR, który był pierwotnie używany przez starsze modele palmtopów serii Psion 3, które zostały opracowane w latach 90. XX wieku. Przechowuje tekst i formatowanie e-booków w formacie zastrzeżonym używanym wewnętrznie przez urządzenie Psion.

Pliki TCR można nadal oglądać za pomocą niektórych czytników urządzeń przenośnych, takich jak ReadManiac, MicroReader, ReadM i FBReader. Można je również wyświetlać na komputerze stacjonarnym przy użyciu kalibru, czytnika e-booków wieloplatformowych.

Jak otworzyć plik TCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TCR

Inne problemy z plikiem TCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TCR:

  • plik TCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik