• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TimeCalc Classic Proprietary Formatted Data File Format ProSystems

Co to jest plik TCC?

Plik utworzony przez TimeCalc, program śledzenia kart czasowych. Przechowywanie arkusza czasu pracownika, w tym czasu rozpoczęcia i zakończenia zadania, identyfikatora pracownika i informacji o okresie zapłaty. Służy do łączenia godzin i wypłaty wynagrodzeń w małych firmach.

Jak otworzyć plik TCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TCC

Inne problemy z plikiem TCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TCC:

  • plik TCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik