• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TuneUp Style Boot Screen Format TuneUp Corporation

Co to jest plik TBS?

Obraz używany do dostosowywania ekranu startowego systemu Windows za pomocą narzędzia TuneUp Utilities. Skompresowany przy użyciu kompresji .ZIP, aby zaoszczędzić miejsce na dysku. Może być modyfikowany przy użyciu programu TuneUp Styler (poprzednio WinStyler) dołączonego do narzędzia TuneUp Utilities.

BootScreenView może być używany do konwersji plików TBS do plików .BOOTSKIN.

Jak otworzyć plik TBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TBS

Inne problemy z plikiem TBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TBS:

  • plik TBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik