• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TB. Jeżeli chcesz otworzyć plik TB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tabbery Tab Format Tabbery

Co to jest plik TB?

Plik konfiguracyjny zawierający instrukcje używane przez Tabbery do uruchomienia wirtualnej karty na pulpicie użytkownika. Zawiera nazwę każdego okna, a także współrzędne, rozmiar i kolejność każdego okna. Zawiera także miniatury bitmapowe do przeglądania zawartości pliku.

Plik TB zawiera również pliki, takie jak dokumenty edytorskie, arkusze kalkulacyjne, pliki audio, wideo i zdjęć w formacie skompresowanym.

Tabbery jest teraz paskiem slajdów.

Jak otworzyć plik TB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TB

Inne problemy z plikiem TB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TB:

  • plik TB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik