• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAX2011

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAX2011. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAX2011, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAX2011

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax 2011 Tax Return Format Intuit

Co to jest plik TAX2011?

Powrot podatkowy utworzony przy użyciu TurboTax 2011, amerykańskiego programu przygotowania Podatku na rok podatkowy 2011. Zawiera dane użytkownika i formularze podatkowe wypełnione za pomocą TurboTax 2011. Może zostać złożony elektronicznie za pośrednictwem e-pliku lub wydrukowany i wysłany pocztą po zakończeniu.

Pliki TAX2011 zawierają dane za rok podatkowy 2011. Dlatego większość plików TAX2011 jest tworzonych w roku kalendarzowym 2012. TurboTax może także importować dane z poprzednich zeznania podatkowego, np. Plik .TAX2010, rozpoczynając powrót z podatków w 2011 roku.

Podczas gdy Intuit TurboTax 2011 automatycznie zapisuje deklaracje podatkowe z rozszerzeniem ".Tax2011", mogą one być również eksportowane z programu TurboTax Online.

Aby utworzyć plik TAX2011 za pomocą programu TurboTax Online, kliknij link "Zapisz swój powrót do komputera" w lewym dolnym rogu okna przeglądarki, a następnie kliknij przycisk "Zapisz". Następnie można wybrać odpowiednią nazwę pliku i wybrać miejsce docelowe, w którym chcesz zapisać plik. Wyeksportowany plik może zostać otwarty i edytowany w TurboTax 2011.

Ponieważ pliki TAX2011 zawierają dane osobowe, mogą być chronione hasłem ze względów bezpieczeństwa. Jeśli zwrot podatku został zabezpieczony hasłem, można je otworzyć tylko w przypadku wprowadzenia prawidłowego hasła.

Jak otworzyć plik TAX2011?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAX2011 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAX2011 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAX2011 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAX2011

Inne problemy z plikiem TAX2011

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAX2011 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAX2011:

  • plik TAX2011 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAX2011 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAX2011 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik