• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TARGETS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TARGETS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TARGETS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TARGETS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MSBuild Targets Format Microsoft

Co to jest plik TARGETS?

Plik rozwojowy dołączony do programu MSBuild, platforma do tworzenia projektów dla programu Microsoft Visual Studio. Zawiera elementy, właściwości, zadania i cele dla scenariuszy wspólnego programowania. Mogą być odwołane i importowane przez projekty Visual Studio.

Na przykład plik "Microsoft.VisualBasic.Targets" definiuje kroki w standardowym procesie kompilacji dla projektu Visual Basic. Inne przykłady plików docelowych to "Microsoft.Common.Targets", "Microsoft.CompactFramework.CSharp.Targets" i "Workflow.Targets".

Jak otworzyć plik TARGETS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TARGETS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TARGETS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TARGETS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TARGETS

Inne problemy z plikiem TARGETS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TARGETS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TARGETS:

  • plik TARGETS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TARGETS z zainstalowanym programem do jego obsługi