• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TARDIST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TARDIST. Jeżeli chcesz otworzyć plik TARDIST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TARDIST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tardist Compressed Archive SGI

Co to jest plik TARDIST?

Archiwum utworzone dla dystrybucji i instalowania oprogramowania na systemach IRIX opartych na systemie Unix sprzedawanym przez SGI. Często odwołuje się do strony internetowej i służy do instalowania oprogramowania po kliknięciu linku do pliku. Podobny do formatu .TAR i może zostać otwarty przez niektóre narzędzia TAR.

Pliki TARDIST są instalowane przez inst, narzędzie dołączone do systemów IRIX. Pliki TARGIST zawierają skrypty używane przez inst do instalacji oprogramowania. Zainstalowane oprogramowanie może być zarządzane za pomocą programu SGI Software Manager.

Jak otworzyć plik TARDIST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TARDIST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TARDIST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TARDIST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TARDIST

Inne problemy z plikiem TARDIST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TARDIST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TARDIST:

  • plik TARDIST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TARDIST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TARDIST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik