• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAR.LZMA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAR.LZMA. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAR.LZMA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAR.LZMA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LZMA Compressed Tarball N/A

Co to jest plik TAR.LZMA?

"Tarball" (plik .TAR) skompresowany kompresją .LZMA (Lempel-Ziv-Markov chain Algorithm), a tym samym używa rozszerzenia pliku złożonego ".Tar.Lzma". często używane do dystrybucji pakietów oprogramowania linuksowego.

Pliki TAR.LZMA można rozpakować, najpierw rozpakowując plik, a następnie wyodrębnia pliki z wynikowych tarball. Ten dwuetapowy proces jest powszechnie obsługiwany w jednym kroku przez kilka narzędzi dekompresji plików. Na przykład można wyodrębnić zawartość pliku przy użyciu programu sms Unix (przy założeniu, że lzma jest zainstalowana), używając tego polecenia:

tar --lzma -xvpf file.Tar.Lzma

Jak otworzyć plik TAR.LZMA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAR.LZMA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAR.LZMA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAR.LZMA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAR.LZMA

Inne problemy z plikiem TAR.LZMA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAR.LZMA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAR.LZMA:

  • plik TAR.LZMA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAR.LZMA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAR.LZMA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik