• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAF. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ADRIFT Text Adventure Format Campbell Wild

Co to jest plik TAF?

Plik gry stworzony przez ADRIFT Generator, program służący do tworzenia gier przygodowych opartych na tekście. Zawiera wszystkie zasoby gier, w tym tekst wyświetlany, polecenia i muzykę. Przechowuje pokoje, postacie, przedmioty, zadania i zdarzenia w grze.

Pliki TAF są używane do przechowywania danych podczas procesu tworzenia gier. Po ukończeniu gry wynikowa może zostać zagrana przy użyciu programu ADRIFT Runner.

ADRIFT oznacza "Adventure Development & Runner - interaktywne narzędzie fikcyjne".

Jak otworzyć plik TAF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAF

Inne problemy z plikiem TAF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAF:

  • plik TAF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik