• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku T2B

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem T2B. Jeżeli chcesz otworzyć plik T2B, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku T2B

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CyBook Thumbnail Image Format Bookeen

Co to jest plik T2B?

Obraz miniatur utworzony przez czytnik e-booków czarno-białych CyBook. Zapewnia 2-bitowy obraz w odcieniach szarości, który obsługuje cztery kolory. Wygenerowane automatycznie przez czytnik CyBook podczas przeglądania książek. Służy do przechowywania podglądów okładek książek.

Pliki T2B przechowują obraz w formacie 96x144 pikseli przy użyciu czterech kolorów. Format pliku nie ma nagłówka lub stopki.

Jak otworzyć plik T2B?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku T2B jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi T2B z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem T2B którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik T2B

Inne problemy z plikiem T2B

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem T2B nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami T2B:

  • plik T2B którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku T2B z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik T2B nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik