• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku T12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem T12. Jeżeli chcesz otworzyć plik T12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku T12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
H&R Block At Home 2012 Tax Return Format H&R Block

Co to jest plik T12?

Ulga podatkowa utworzona w wersji oprogramowania do przygotowania podatków H & R Block At Home w wersji 2012. Obejmuje federalne formularze podatkowe Stanów Zjednoczonych w roku podatkowym 2012. Mogą zawierać formularze podatkowe państwowe, jeśli wybrano zwrot stanu. Zapisuje dane wprowadzone przez użytkownika, aby można było zapisać i kontynuować zwrot podatku w późniejszym czasie.

Zrealizowane zeznania podatkowe można wydrukować i przesłać pocztą lub składać bezpośrednio z poziomu oprogramowania. W domu jest dostępny w wersjach Basic, Deluxe, Premium i Premium & Business.

W domu 2012 można importować dane z plików At Home 2011 (.T11).

Jak otworzyć plik T12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku T12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi T12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem T12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik T12

Inne problemy z plikiem T12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem T12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami T12:

  • plik T12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku T12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik T12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik