• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku T09

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem T09. Jeżeli chcesz otworzyć plik T09, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku T09

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
At Home 2009 Tax Return Format H&R Block

Co to jest plik T09?

Powrotem podatkowym utworzonym przy użyciu programu At Home 2009 program H & R Block służy do tworzenia amerykańskich i federalnych deklaracji podatkowych za rok podatkowy 2009. Zawiera formularze podatkowe i pola wypełnione przez użytkownika. Mogą być e-zgłoszone i drukowane przy użyciu programu At Home 2009.

H & R Block at Home był wcześniej nazwany TaxCut, który utworzył pliki o rozszerzeniu ".TXX", gdzie "XX" jest dwucyfrowym rokiem podatkowym, w którym zostało złożone. Na przykład pliki podatków typu .T08 TaxCut obowiązują w roku podatkowym 2008.

H & R Block w domu jest dostępny w wersjach Basic, Deluxe, Premium i Best of Both.

Jak otworzyć plik T09?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku T09 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi T09 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem T09 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik T09

Inne problemy z plikiem T09

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem T09 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami T09:

  • plik T09 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku T09 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik T09 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik