• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Winamp Skin Format Nullsoft

Co to jest plik SZ?

Niestandardowa skóra programu Winamp pobrana przez program Internet Explorer. Służy do modyfikowania interfejsu programu Winamp, popularnego odtwarzacza muzycznego dla systemu Windows.

Program Internet Explorer zmienia rozszerzenie z pliku .WSZ na ".Sz", gdy plik jest pobrany. Rozszerzenie musi być zmienione z ".Sz" z powrotem na ".Wsz" w celu poprawnego działania.

Jak otworzyć plik SZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SZ

Inne problemy z plikiem SZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SZ:

  • plik SZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik