• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SY_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SY_. Jeżeli chcesz otworzyć plik SY_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SY_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Korg Dw8000 Compressed Format Microsoft

Co to jest plik SY_?

Skompresowany plik .SYS czasami używany przez instalatorów aplikacji do zmniejszenia rozmiaru plików instalacyjnych. Podobny do pliku .EX_ lub .DL_ i można je z powrotem powiększyć do pliku SYS przy użyciu narzędzia wiersza polecenia Microsoft Expand o następującej składni:

rozwiń plik.Sy_ plik.Sys

Pliki SY_ mogą także zostać przemianowane na pliki SYS, a zatem nie mogą być skompresowane.

Jak otworzyć plik SY_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SY_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SY_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SY_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SY_

Inne problemy z plikiem SY_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SY_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SY_:

  • plik SY_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SY_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SY_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik