• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SY. Jeżeli chcesz otworzyć plik SY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Simplexety Data Format Dipl.-Phys.-Ing. Ralf Wirtz

Co to jest plik SY?

Plik utworzony przez Simplexety, zaawansowany kalkulator służący do oceny funkcji matematycznych oraz do wykreślania wykresów. Zawiera parametry matematyczne wprowadzone do interfejsu użytkownika i może służyć do zapisywania i udostępniania wyników.

Podczas zapisywania pliku SY zapisywany jest także plik parametru .SP. Możesz użyć pliku SY lub SP, aby ponownie otworzyć zawartość w formacie Simplexety.

Jak otworzyć plik SY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SY

Inne problemy z plikiem SY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SY:

  • plik SY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik