• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flash Debug Format Adobe Systems

Co to jest plik SWD?

Plik informacyjny utworzony podczas debugowania programu Flash. Umożliwia debugerowi Flash wyświetlanie bieżącego miejsca wykonania bezpośrednio w źródłach kodu ActionScript zamiast kodu bajtowego programu.

Do odtwarzacza Flash Debug Player można uzyskać dostęp z Adobe Flash za pomocą skrótu "Control-Shift-Enter".

Jak otworzyć plik SWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWD

Inne problemy z plikiem SWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWD:

  • plik SWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik