• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flash Component Distribution Format Adobe Systems

Co to jest plik SWC?

Zawiera grupę komponentów i innych zasobów używanych przez aplikację Adobe Flex. Zawiera plik .SWF i plik catalog.Xml, który zawiera listę zawartości pakietu i poszczególnych składników. Wygenerowane przez narzędzie Animate authoring i skompresowane przy użyciu formatu archiwum PKZIP.

Archiwa SWC mogą również zawierać pliki SWF Podgląd na żywo i Inspektor obiektów, pliki ActionScript (.AS), plik debugowania .SWD i plik ikon .PNG.

Animacja była wcześniej znana jako Flash, która została pierwotnie opracowana przez firmę Macromedia, a następnie połączona z Adobe w 2005 roku. Flash został animowany w 2016 roku.

Jak otworzyć plik SWC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWC

Inne problemy z plikiem SWC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWC:

  • plik SWC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik