• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SWAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SWAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SWAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SWAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Audio Format N/A

Co to jest plik SWAV?

Plik dźwiękowy używany przez niektóre gry do konsoli Nintendo DS konsoli. Zapisuje dane audio służące do odtwarzania dźwięków i muzyki podczas gry. Może być konwertowany do formatu .WAV przy użyciu pliku swav2wav.Exe, który jest dołączony do narzędzi NDS loveemu.

Możesz także tworzyć pliki SWAV z plików WAV za pomocą narzędzia wav2swav.Exe, które znajduje się również w narzędziach NDS loveemu.

Jak otworzyć plik SWAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SWAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SWAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SWAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SWAV

Inne problemy z plikiem SWAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SWAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SWAV:

  • plik SWAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SWAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SWAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić