• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Torchlight Saved Game Format Runic Games

Co to jest plik SVT?

Zapisany plik gry utworzony przez firmę Torchlight, gra z rólą typu action. Zawiera informacje o odtwarzaczach, takie jak ilość doświadczeń, trudność w grach, dane dotyczące zwierząt domowych, przedmioty i złoto. Można edytować za pomocą programu SVTInfo, programu dołączonego do zestawu Torchtools.

Dzięki programowi TorchTools możesz zapewnić graczowi dodatkowe złoto lub zmienić inne informacje o stanie zapisu.

Jak otworzyć plik SVT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVT

Inne problemy z plikiem SVT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVT:

  • plik SVT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik