• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed Virtual World Superscape

Co to jest plik SVR?

Format 3D do tworzenia interaktywnych trójwymiarowych światów, który można przeglądać za pośrednictwem przeglądarek internetowych z wtyczką Viscape SVR. Zawiera wszelkie tekstury, dźwięki, dane geometrii i zachowania dla interaktywnego świata 3D.

Pliki SVR to skompresowane wersje pliku VRT, co pozwala na szybsze pobieranie i uruchamianie.

Jak otworzyć plik SVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVR

Inne problemy z plikiem SVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVR:

  • plik SVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik