• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SVN-WORK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SVN-WORK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SVN-WORK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SVN-WORK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CollabNet Subversion Cache Format CollabNet

Co to jest plik SVN-WORK?

Plik buforu po stronie klienta generowany przez Subversion, program do kontroli wersji. Używany przez system współbieżnych wersji (CVS) do śledzenia zmian i aktualizacji programu.

Ponieważ pliki SVN-WORK są lokalnymi plikami pamięci podręcznej, są one oznaczane tylko przez program i nie powinny być otwierane ręcznie. Mogą zostać usunięte, jeśli są uszkodzone lub zasób wersji jest nieaktualny.

Jak otworzyć plik SVN-WORK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SVN-WORK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SVN-WORK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SVN-WORK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SVN-WORK

Inne problemy z plikiem SVN-WORK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SVN-WORK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SVN-WORK:

  • plik SVN-WORK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SVN-WORK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SVN-WORK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik