• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SV5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SV5. Jeżeli chcesz otworzyć plik SV5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SV5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BigJig Saved Puzzle Format Lena Games

Co to jest plik SV5?

Zapisane puzzle dla BigJig 5, gra logiczna. Zachowuje postępy użytkownika w ukończeniu puzzle. Automatycznie uruchamia program BigJig, gdy plik jest dwukrotnie kliknięty (v 5.03 i późniejsze).

Jak otworzyć plik SV5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SV5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SV5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SV5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SV5

Inne problemy z plikiem SV5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SV5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SV5:

  • plik SV5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SV5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SV5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik