• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SV4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SV4. Jeżeli chcesz otworzyć plik SV4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SV4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RollerCoaster Tycoon Saved Game Atari, Inc.

Co to jest plik SV4?

Zapisz plik używany przez RollerCoaster Tycoon, gra roller coaster, która umożliwia użytkownikom zarządzanie parkami rozrywki. Zawiera zapisany postęp gry, który obejmuje niestandardowe parki i motywy z różnych miejsc i okresów czasu na całym świecie.

Pliki SV6 można edytować ręcznie za pomocą programu RCT Saved Game Modifier (RCTSGM.Exe).

Jak otworzyć plik SV4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SV4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SV4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SV4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SV4

Inne problemy z plikiem SV4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SV4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SV4:

  • plik SV4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SV4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SV4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik