• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SV2I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SV2I. Jeżeli chcesz otworzyć plik SV2I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SV2I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symantec Backup Exec System Index Format Symantec

Co to jest plik SV2I?

Plik indeksu systemowego utworzony przez Backup Exec System Recovery, program służący do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania komputerów z systemem Windows w małych środowiskach biznesowych. Zawiera indeks informacji systemowych w momencie tworzenia kopii zapasowej. Zapewnia szybkie wyszukiwanie informacji, które skraca czas potrzebny do przywrócenia kopii zapasowych.

Pliki SV2I są tworzone, gdy kopia zapasowa jest wykonywana z wieloma dyskami lub gdy w operacji tworzenia kopii zapasowych przyrostowej jest określany punkt odzyskiwania.

Jak otworzyć plik SV2I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SV2I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SV2I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SV2I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SV2I

Inne problemy z plikiem SV2I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SV2I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SV2I:

  • plik SV2I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SV2I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SV2I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SV2I
SV2I do VMDK