• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUCK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUCK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUCK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUCK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SiteSucker Website Format SiteSucker

Co to jest plik SUCK?

Plik danych stron offline utworzony przez witrynę SiteSucker, program Mac służący do pobierania witryn internetowych do przeglądania offline. Zapisuje listę stron internetowych używanych do pobierania offline. Umożliwia użytkownikom zarządzanie pobranymi witrynami i otwieranie ich na lokalnym komputerze.

Pliki SUCK mogą zapisywać informacje o wielu pobranych witrynach internetowych, a każda witryna offline może mieć własną lokalizację. Aby określić lokalizację pobranych plików witryny, wybierz Ustawienia & rarr. Edytuj ustawienia ... Następnie zmodyfikuj opcję "Pobierz folder:" w zakładce "Ogólne".

Jak otworzyć plik SUCK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUCK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUCK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUCK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUCK

Inne problemy z plikiem SUCK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUCK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUCK:

  • plik SUCK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUCK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUCK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik