• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUBLIME-WORKSPACE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUBLIME-WORKSPACE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUBLIME-WORKSPACE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUBLIME-WORKSPACE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sublime Text Workspace Settings Format Jon Skinner

Co to jest plik SUBLIME-WORKSPACE?

Plik utworzony przez Sublime Text, edytor tekstowy. Zawiera foldery otwierane i tworzone przez użytkownika. Skonfigurowano JSON. Odwołanie, gdy jego odpowiednik, .SUBLIME-PROJECT, zostaje otwarty.

Sublime Text to program używany głównie do edycji kodu, znaczników i prozy. Niektóre funkcje to między innymi: natychmiastowe przełączanie między projektami bez zapisywania zmian, dzielenie plików do edycji obok siebie i wysoce konfigurowalny układ. Sublime Text obsługuje wiele różnych języków programowania, takich jak CSS, JavaScript i HTML.

Plik obszaru roboczego jest tworzony przez wybranie Project & rarr. Zapisz projekt jako .... Rozszerzenie powinno być wstawiane automatycznie, jeśli nie, użytkownik musi ręcznie wpisać. Kiedy plik zostanie utworzony, zostanie zapisany jako SUBLIME-PROJECT i SUBLIME-WORKSPACE. Użytkownik powinien kliknąć plik SUBLIME-PROJECT, aby otworzyć projekt.

Jak otworzyć plik SUBLIME-WORKSPACE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUBLIME-WORKSPACE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUBLIME-WORKSPACE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUBLIME-WORKSPACE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUBLIME-WORKSPACE

Inne problemy z plikiem SUBLIME-WORKSPACE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUBLIME-WORKSPACE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUBLIME-WORKSPACE:

  • plik SUBLIME-WORKSPACE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUBLIME-WORKSPACE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUBLIME-WORKSPACE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik