• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SUBLIME-PROJECT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SUBLIME-PROJECT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SUBLIME-PROJECT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SUBLIME-PROJECT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sublime Text Project Format Jon Skinner

Co to jest plik SUBLIME-PROJECT?

Plik projektu utworzony przez Sublime Text, edytor tekstowy używany do kodu, znaczników i prozy. Zawiera ustawienia projektu. Skonfigurowano JSON. 1 plik z 2, który tworzy projekt Sublime Text, drugi jest plikiem .SUBLIME-WORKSPACE.

Sublime Text to edytor tekstu używany przede wszystkim do edycji kodu. Niektóre funkcje obejmują: podział plików do edycji obok siebie, wysoce konfigurowalny układ i natychmiastowe przełączanie między projektami bez zachowywania monitów. Sublime Text obsługuje wiele różnych języków programowania, takich jak HTML, Java i SQL.

Plik SUBLIME-PROJECT jest tworzony przez wybranie Project & rarr. Zapisz projekt jako .... Rozszerzenie powinno być wstawiane automatycznie. Jeśli nie, użytkownik musi ręcznie wpisać. Gdy plik zostanie utworzony, zostaną zapisane dwa pliki, które tworzą ten sam projekt, jeden plik to SUBLIME-PROJECT, a drugi to SUBLIME-WORKSPACE. Użytkownik powinien kliknąć plik SUBLIME-PROJECT, aby otworzyć projekt.

Jak otworzyć plik SUBLIME-PROJECT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SUBLIME-PROJECT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SUBLIME-PROJECT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SUBLIME-PROJECT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SUBLIME-PROJECT

Inne problemy z plikiem SUBLIME-PROJECT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SUBLIME-PROJECT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SUBLIME-PROJECT:

  • plik SUBLIME-PROJECT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SUBLIME-PROJECT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SUBLIME-PROJECT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik