• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STY. Jeżeli chcesz otworzyć plik STY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LaTeX Style Format N/A

Co to jest plik STY?

Plik definicji stylu używany do formatowania dokumentu LaTeX (.TEX lub .LTX). Definiuje style linii, etykiety, sposób wyrównywania formuł i inne informacje. Zapisany w formacie tekstowym, w którym definicje zaczynają się od ukośnika ukośnego () i komentarze zaczynają się od znaku procentowego (%).

Pliki stylu LaTeX są często cytowane przez dokumenty LaTeX.

Jak otworzyć plik STY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STY

Inne problemy z plikiem STY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STY:

  • plik STY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik