• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STU. Jeżeli chcesz otworzyć plik STU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pinnacle Studio Video Project Format Avid Technology

Co to jest plik STU?

Plik projektu stworzony przez firmę Pinnacle Studio, program służący do tworzenia i edytowania plików wideo. Przechowuje wszystkie informacje o projekcie, w tym wideo, audio, efekty i harmonogramy. Służy do zapisywania i ładowania projektów wideo.

Pinnacle Studio może eksportować pliki STU do plików wideo, takich jak .AVI i .M4V. Może również nagrywać projekty na płyty DVD i Blu-ray.

Jak otworzyć plik STU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STU

Inne problemy z plikiem STU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STU:

  • plik STU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik