• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STTPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STTPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik STTPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STTPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Theme Designer Template Format Samsung

Co to jest plik STTPL?

Przykładowy plik projektu dołączony do programu Samsung Theme Designer, programu służącego do projektowania motywów telefonu komórkowego firmy Samsung. Opisywany jako motyw "Prezentacja", ponieważ jest on wstępnie instalowany z oprogramowaniem. Nie można używać do kompilowania motywów wygenerowanych przez użytkownika.

Pliki STTPL zawierają te same informacje co pliki .STPROJ (projekt). Jednak tylko pliki STPROJ mogą być eksportowane do plików .SMT, które są tematami używanymi przez telefony komórkowe.

Jak otworzyć plik STTPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STTPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STTPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STTPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STTPL

Inne problemy z plikiem STTPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STTPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STTPL:

  • plik STTPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STTPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STTPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik