• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STSG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STSG. Jeżeli chcesz otworzyć plik STSG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STSG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperTux Saved Game SuperTux

Co to jest plik STSG?

Plik gry stworzony przez SuperTux, gra Super Mario Bros. Style, z wyjątkiem penguinu "Tux" zamiast Mario. Przechowuje zapisaną grę i obejmuje postępy w świecie, a także monety, życie i wyniki. Zapisane jako jeden z kilku "slotów" dostępnych w menu zapisywania w grze.

Pliki STSG są zapisywane w formacie zwykłego tekstu i używają metody slotX.Stsg, gdzie "X" oznacza numer slotu. Pliki są przechowywane w katalogu .Supertux / save /.

Jak otworzyć plik STSG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STSG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STSG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STSG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STSG

Inne problemy z plikiem STSG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STSG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STSG:

  • plik STSG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STSG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STSG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik