• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STORYBOARD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STORYBOARD. Jeżeli chcesz otworzyć plik STORYBOARD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STORYBOARD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Interface Builder Storyboard Document Apple

Co to jest plik STORYBOARD?

Plik dewelopera wprowadzony z Xcode 4.2, IDE służący do tworzenia aplikacji Mac OS X i iOS. Zapewnia układy ekranu aplikacji, a także sposoby interakcji między sobą poprzez zdarzenia aplikacji.

Konstrukcje interfejsu Builder Interface zapewniają interfejs przeciągania i upuszczania do łączenia funkcji widoku w aplikacji. Dzięki temu programiści mogą łączyć widoki wizualnie bez konieczności pisania kodu źródłowego.

Interfejs Builder jest komponentem zainstalowanym w systemie Xcode.

Jak otworzyć plik STORYBOARD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STORYBOARD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STORYBOARD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STORYBOARD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STORYBOARD

Inne problemy z plikiem STORYBOARD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STORYBOARD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STORYBOARD:

  • plik STORYBOARD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STORYBOARD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STORYBOARD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik