• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik STDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Swift To-Do List Database Dextronet

Co to jest plik STDL?

Plik danych utworzony przez Swift To-Do List, indywidualne oprogramowanie do organizacji służące do nagrywania list zadań. Zapisuje kopię zapasową bazy danych do zrobienia i zawiera jedną lub więcej list rzeczy do zrobienia, które mogą zawierać jedno lub więcej zadań. Zawiera opis, priorytet, typ i datę wymaganą dla każdego zadania.

Jak otworzyć plik STDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STDL

Inne problemy z plikiem STDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STDL:

  • plik STDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik