• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSL. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sunlight ScanLibrary Format Nicolaudie

Co to jest plik SSL?

Plik właściwości lampy oświetleniowej stworzony przez firmę Sunlite Suite, pakiet narzędzi sterujący skomputeryzowanymi systemami oświetleniowymi. Określa geometrię, ruch, kształty emisji światła (gobo) i inne właściwości dla światła. Może być jednym z kilku rodzajów świateł włączonych do ogólnego oświetlenia.

Pliki SSL można edytować za pomocą programu ScanLibrary, programu do montażu lamp oświetleniowych dołączonego do pakietu Sunlight Suite.

Format SSL został zastąpiony formatem SSL. Uaktualnienie plików SSL do plików SSL2 przy użyciu pakietu Sunlite Suite 2.

Jak otworzyć plik SSL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSL

Inne problemy z plikiem SSL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSL:

  • plik SSL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik