• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Trimble Standard Storage Format Trimble Navigation

Co to jest plik SSF?

Plik używany przez aplikacje mapowania Trimble GIS, które są używane z urządzeniami GPS do gromadzenia danych terenowych. Zawiera dane o położeniu GPS zapisane w urządzeniu Trimble. Służy do rejestrowania danych GPS i tworzenia niestandardowych układów współrzędnych.

Korzystając z pakietu GPS Pathfinder Office, pliki SSF mogą ulegać różnym przetwarzaniu danych w celu poprawienia dokładności zapisanych pozycji. Poprawione pliki SSF używają rozszerzenia pliku .COR.

Jak otworzyć plik SSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSF

Inne problemy z plikiem SSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSF:

  • plik SSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik