• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SSC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SSC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SSC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SSC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SourceSafe Status Format Microsoft

Co to jest plik SSC?

Plik stanu używany przez program Microsoft SourceSafe do kontroli źródła, który śledzi zmiany i poprawki do plików. Często używany w ustawieniach biznesowych, gdzie pliki mogą być edytowane przez wiele osób. Zapewnia, że ​​każdy plik jest edytowany tylko przez jedną osobę naraz.

Jak otworzyć plik SSC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SSC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SSC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SSC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SSC

Inne problemy z plikiem SSC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SSC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SSC:

  • plik SSC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SSC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SSC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik