• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SRS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SRS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SRS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SRS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Server Request Setting Format Microsoft

Co to jest plik SRS?

Sklepy zapisu i wysyłania ustawień poczty e-mail dla programu Microsoft Outlook. Może przechowywać ustawienia grupy dla użytkowników z wieloma kontami poczty e-mail. Mogą być modyfikowane w programie Outlook, wybierając opcję Opcje & Ustawienia rarr.Mail i Ustawienia rarr. Nadawanie / Odbiór.

Plik ustawień wysyłania i odbierania Outlook jest zwykle nazywany "OUTLOOK.SRS".

Jak otworzyć plik SRS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SRS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SRS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SRS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SRS

Inne problemy z plikiem SRS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SRS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SRS:

  • plik SRS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SRS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SRS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik