• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SRM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SRM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SRM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SRM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Super Nintendo ROM Saved Game Emulator Format N/A

Co to jest plik SRM?

Plik gry zapisany w programie emulacji Super Nintendo. Utworzony przez zapisanie stanu pamięci RAM (SRAM) w pliku, aby można było wznowić postępy w grze. Wspierany przez zarówno Snes9x, jak i ZSNES, dwa najpopularniejsze emulatory Super Nintendo.

Jak otworzyć plik SRM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SRM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SRM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SRM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SRM

Inne problemy z plikiem SRM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SRM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SRM:

  • plik SRM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SRM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SRM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik