• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SRC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SRC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SRC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SRC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Generally Source Code Format N/A

Co to jest plik SRC?

Kod źródłowy programu napisany w jednym z wielu możliwych języków programowania. Może być edytowany przy użyciu oprogramowania do programowania lub podstawowego edytora tekstu. Może być skompilowany w programie wykonywalnym za pomocą kompilatora oprogramowania.

Jak otworzyć plik SRC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SRC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SRC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SRC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SRC

Inne problemy z plikiem SRC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SRC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SRC:

  • plik SRC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SRC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SRC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik