• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQLITEDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQLITEDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQLITEDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQLITEDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQLite Database Format SQLite

Co to jest plik SQLITEDB?

Plik bazy danych przechowywany przy użyciu SQLite, silnika bazy danych często wykorzystywanego do tworzenia osadzonych baz danych bazujących na SQL. Zapisuje dane za pomocą rekordów, które zawierają typy danych i wartości. Najczęściej używany do przechowywania informacji kontaktowych na urządzeniach iPhone.

Dane w pliku kontaktów iPhone AddressBook.Sqlitedb można przeglądać za pomocą programu SQLite Database Browser, programu open source.

Pliki bazy danych SQLite również używają rozszerzenia .SQLITE.

Jak otworzyć plik SQLITEDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQLITEDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQLITEDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQLITEDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQLITEDB

Inne problemy z plikiem SQLITEDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQLITEDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQLITEDB:

  • plik SQLITEDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQLITEDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQLITEDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik