• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SQLITE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SQLITE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SQLITE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SQLITE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQLite Database Format SQLite

Co to jest plik SQLITE?

Baza danych utworzona za pomocą SQLite, samodzielnego, wbudowanego systemu zarządzania bazą danych (DBMS). Przechowuje dane w tabelach, które mogą zawierać wiele pól i typów danych. Można uzyskać dostęp za pośrednictwem poleceń SQL przy użyciu dowolnego systemu obsługującego SQLite.

Biblioteka SQLite jest swobodnie dostępna i jest obsługiwana przez wiele programów i języków programowania. Pliki SQLITE są rozpoznawane przez produkty Autodesk i produkty geoprzestrzenne.

Jak otworzyć plik SQLITE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SQLITE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SQLITE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SQLITE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SQLITE

Inne problemy z plikiem SQLITE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SQLITE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SQLITE:

  • plik SQLITE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SQLITE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SQLITE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik