• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ogg Vorbis Speex Format Xiph.Org

Co to jest plik SPX?

Plik audio skompresowany przy użyciu kompresji Speex i zapisany w formacie pojemnika Ogg Vorbis. Zaprojektowany jako format kompresji dźwięku specjalnie dla mowy. Kompresuje głos w zakresie od 2 do 44 kb / s i obsługuje kompresję 8 kHz, 16 kHz i 32 kHz w tym samym strumieniu bitów.

Format Speex obsługuje także intensywne kodowanie stereo, tłumienie szumów, dezaktywację echa, kodowanie zmiennych bitrate (VBR), wykrywanie aktywności głosowej (VAD) i nieciągłość transmisji (DTX).

Jak otworzyć plik SPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPX

Inne problemy z plikiem SPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPX:

  • plik SPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik