• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPO. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SPSS Output Document Format SPSS

Co to jest plik SPO?

Plik wyjściowy utworzony przez pakiet statystyczny dla nauki społecznej (SPSS). Wygenerowany przez program (plik .SPS), który analizuje statystyki i inne dane.

Pliki SPO są eksportowane przez program SPSS 15 i starsze. SPSS 16 i później eksportują pliki w innym formacie z rozszerzeniem .SPV. Pliki SPO nie są zgodne z programem SPSS 16 lub 17, ale można je przeglądać przy użyciu programu SPSS SmartViewer 15, który jest czasem nazywany "przeglądarką SPSS Legacy Viewer".

Jak otworzyć plik SPO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPO

Inne problemy z plikiem SPO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPO:

  • plik SPO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik