• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft ICE Panorama Project Microsoft

Co to jest plik SPJ?

Projekt obrazu panoramicznego utworzony przez edytor obrazu Microsoft Composite (ICE), zaawansowany skaner panoramiczny. Zapisuje wynik zszywania wielu zdjęć lub klatek wideo. Często używane do komponowania dużych scen natury.

Projekty panoramiczne ICE mogą być eksportowane do standardowych formatów bitmapowych lub mogą być zapisywane w zaawansowanych formatach wielu formatów używanych przez widza panoramicznego. Mogą być również przesłane do witryny Microsoft PhotoSynth, aby udostępnić innym.

ICE to darmowy program opracowany przez firmę Microsoft Research.

Jak otworzyć plik SPJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPJ

Inne problemy z plikiem SPJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPJ:

  • plik SPJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik