• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Squeeze Preset Format Sorenson Media

Co to jest plik SPFX?

Plik ustawień używany przez Squeeze, aplikację do transkodowania wideo. Zapisuje wstępnie ustawione wartości w celu przeprowadzenia konwersji wideo. Często używane do współużytkowania ustawień wstępnych z innymi za pośrednictwem witryny sieci Web programu Sorenson Media Presets Exchange.

Presety umożliwiają użytkownikom zapisywanie ustawień wspólnych konwersji. Na przykład ustawienie predefiniowane może obejmować parametry niezbędne do konwersji importowanego materiału wideo do formatu odpowiedniego dla YouTube, iPhone'a, PlayStation 3 lub Xbox 360.

Ustawienia predefiniowane SPFX można importować, wybierając opcję Preset & rarr. Importuj ... Z menu aplikacji Squeeze. Można wyeksportować presety, wybierając opcję Preset & rarr. Eksport. Pliki są zapisywane przy użyciu formatowania XML, dzięki czemu można je przeglądać w dowolnym edytorze tekstowym.

Możesz przejść bezpośrednio do witryny Sorenson Media Presets Exchange, wybierając opcję Preset & rarr. Pobierz więcej ustawień z menu aplikacji Squeeze.

Jak otworzyć plik SPFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPFX

Inne problemy z plikiem SPFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPFX:

  • plik SPFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik