• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Still Picture Interchange File Format Sling Media

Co to jest plik SPF?

Plik utworzony przez Slingplayer, program, który łączy się z urządzeniem Slingbox DVR w celu nagrywania i odtwarzania programów telewizyjnych na komputerze. Zawiera kolekcję ulubionych programów telewizyjnych i kanałów. Służy do zapisywania skrótów do ulubionych programów telewizyjnych.

Jak otworzyć plik SPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SPF

Inne problemy z plikiem SPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SPF:

  • plik SPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku SPF
SPF do VMDK