• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SP45

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SP45. Jeżeli chcesz otworzyć plik SP45, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SP45

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperCard Player Format Solutions Etcetera

Co to jest plik SP45?

Plik danych używany przez SuperCard Player, aplikację służącą do wykonywania dokumentów danych SuperCard (pliki .SC45). Domyślnie związany z aplikacją SuperCard Player, ale ma ten sam format, co plik projektu SC45. Służy do przechowywania prezentacji, interfejsów użytkownika, aplikacji wolnostojących i innych programów.

Pliki SP45 nie są używane tak często, jak pliki SC45.

Jak otworzyć plik SP45?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SP45 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SP45 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SP45 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SP45

Inne problemy z plikiem SP45

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SP45 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SP45:

  • plik SP45 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SP45 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SP45 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik