• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SOUNDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SOUNDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SOUNDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SOUNDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quake 3 Id Tech 3 Sound Definition Format id Software

Co to jest plik SOUNDS?

Plik definicji dźwięku używany przez gry opracowane dla id Tech 3, często znany jako silnik Quake III. Definiuje właściwości jednego lub więcej dźwięków, takich jak identyfikator dźwiękowy i odwołanie do pliku .WAV. Przechowywany w formacie zwykłego tekstu.

Definicje dźwięku można odwoływać się do innych plików skryptów, aby dostosować wydarzenia podczas rozgrywki. Na przykład użytkownik może określić odtwarzanie pewnego pliku audio po zakończeniu celu mapy.

Pliki SOUNDS są zazwyczaj umieszczone w katalogu / sound / scripts / w archiwum gier .PK3.

Jak otworzyć plik SOUNDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SOUNDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SOUNDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SOUNDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SOUNDS

Inne problemy z plikiem SOUNDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SOUNDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SOUNDS:

  • plik SOUNDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SOUNDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SOUNDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik